Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Tagasi
28/07/2020 11:43  Selgusid Eesti meistrid süstaslaalomis
Möödunud pühapäeval toimusid Valmieras, Koiva jõel, Eesti meistrivõistlused süstaslaalomis. Kuigi Sindi paisu asemel rajatud kärestik on juba süsta ja kanuuga sõidetav, ei ole seal veel võistluste ja treeningute läbiviimiseks vajalikke väravaid. Seetõttu peeti võistlused jätkuvalt lõunanaabrite juures, kus on keset Valmiera linna ehitatud selleks spetsiaalne rada. Slalomistid ootavad pikisilmi, mil saaks taas Eestimaa pinnal mõõtu võtta.
 
Kui meeste kanuu- ja süstaklassis tuli võit veenva eduga, siis naiste heitlus esikoha eest oli vägagi tasavägine. Eesti meistri tiitli naiste süstaklassis võitis Kersti Pärnamägi klubist SK Pirita. Talle järgnesid Marianne Klopets klubist Veeslaalom ja Külli Raudsalu klubist Nelson.
 
Meeste kanuul võidutses Argo Raudsalu klubist Nelson, teise ja kolmanda koha said vastavalt klubikaaslased Siim Peetris ja Tarmo Peiker SK Piritast.
 
Meeste süstaklassis võitis taas Tarmo Peiker klubikaaslase Siim Peetris ees. Pronksi saavutas Ago Kastemäe klubist Nelson.
 
Juuniorite klassis tulid Eesti meistriteks poistest Martin Peiker ja tüdrukutest Marie Peiker. Helene Jentson saavutas tüdrukute arvestuses teise koha. Kõik tublid noored on klubist SK Pirita.
 
Päev varem, laupäeval, Valmiera linna sünnipäeva puhul peetud paralleelslaalomi võistlustel olid eestlased samuti edukad. Martin Peiker võitis kuni 10-aastaste poiste seas esikoha, olles sealjuures kiirem ka kõigist kuni 12-aastastest poistest peale ühe. Kuna teisi nii noori tüdrukuid võistlemas polnud tuli Marie Peikeril (8-aastane) rinda pista endast kuni 4 aastat vanemate tüdrukutega, mida ta ka edukalt tegi, võites kuni 12-aastaste tüdrukute hulgas kolmanda koha. Vanuseklassis 35+ tõid kõikide klasside võidud koju eestlased. Meeste ühesüstal Tarmo Peiker (üldarvestuse viies), ühesüstal Kersti Pärnamägi (üldarvestuse teine) ja ühekanuul Argo Raudsalu (üldarvestuse viies). Sama vanuseklassi naiste teine koht oli samuti eestlane Külli Raudsalu (üldarvestuse kolmas). Vanuseklassis 45+ saavutas teise koha Ago Kastemäe. Sama vanusegrupi kolmas oli Hillar Irves klubist Ekstreempark.

Tulemused: PDF

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi