Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Tagasi
10/08/2019 17:59  SK Pirita sportlane tuli nädalase vahega nii Eesti kui ka Läti meistriks!
Juuli lõpus ja augusti alguses toimusid Lätis mitmed süstaslaalomi võistlused. 28. juulil toimunud Eesti meistrivõistlustel tuli Martin Peiker juuniorite Eesti meistriks. Eelneval päeval, Valmiera sünnipäeva puhul, peetud paralleelslaalomi võistlusel võitis Martin (9 a) kuni kümneaastaste poiste hulgas esikoha! Martini õde, Marie Peiker, saavutas kuni 12 aastaste tüdukute (endast kuni 5 aastat vanemate) hulgas kolmanda koha ja nende treener, Tarmo Peiker, tuli üldarvestuses kolmandaks ja enda vanuseklassi esimeseks. Eesti meistrivõistlustel võitis Tarmo Peiker kümnendat aastat järjest esikoha.
 
Nädal hiljem, 4. augustil, toimusid Valmieras Läti juuniorite meistrivõistlused. Kuni 10-aastaste poiste arvestuses võitis Martin lätlaste ja leedukatega konkureerides esikoha, edestades seejuures mitmeid U12 ja U14 poisse. Päev varem, laupäeval, toimunud Aldis Klavinsi mälestusvõistlustel saavutas ta samuti esikoha. Mõlema päeva võit oli ülekaalukas (ta oli oma vanusegrupis ainus, kes suutis läbida kõik võistlustrassi väravad). Kahe nädala jooksul võitis Martin esikoha neljal võistlusel.
 
Võistluste toimumispaik, Valmiera, on Balti riikide süstaslaalomi Meka, kus Koiva jõele on süstaslaalomi treeninguteks ja võistlusteks loodud spetsiaalne tehiskärestik. Sarnast kärestikku ehitatakse praegu endise Sindi paisu asemele.
 
Süstaslaalom on olümpiaala, milles võisteldakse jõele (või kanalile) märgitud raja võimalikult kiires ja veatus läbimises. Rada tähistatakse vee kohale riputatavate postide, mida nimetatakse väravateks, abil, mis tuleb läbida etteantud järjekorras, ilma väravaposte puutumata.

Foto: Siim Peetris

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi