Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Tagasi
28/08/2022 19:12  Juuniorite Eesti Karikavõistlused süstaslaalomis 2022
27. augustil peeti Sindi kärestikul juuniorte Eesti karikavõistlused süstaslaalomis. Augustikuu suur suvesoe viis jõgede veetasemed madalaks, mis andis just noortele slalomistidele ideaalsed võimalused mõõduvõtuks. Võistluspäeval oli Sindis käresikul kõrbekuumusele lähenevad õhutemperatuurid, mis oli veetegevusteks rohkem kui suurepärane ja osalema oli tulnud viisteist noort sportlast.  Slalomistide viimase kahe aasta töö on olnud niivõrd suur, et slaalomit harrastavate noorte arv on mitmekordistunud ja seda oli näha ka võistlustel. 
 
Poiste ühesüsta arvestuses olid võidukad Süstaslaalomi klubi Pirita sportlased. Poodiumi haarasid alates kõrgemast kohast Martin Peiker, Markus Soovares ja Artur Funkner. Poiste omavaheline tase erines küll kõvasti, aga samuti alaga tegeletud aastad. 
 
Tüdrukute ühesüsta klassis oli teistest võistlejatest peajagu üle Marie Peiker Süstaslaalomi klubist Pirita. Teise koha heitluses jagus pinget kuhjaga. Liisi Miil Sindi Aerutamisklubist, kes alustas slaalomiga ainult kaks kuud tagasi võitis mõne sekundilise eduga Süstaslaalomi klubi Pirita esindajat Kristin Soovarest. 
 
Ühekanuudel tegid oma soorituse ka Martin Peiker ja Marie Peiker, kellele sel aastal veel konkurentsi ei olnud, kuid see-eest said pidada omavahelist mõõduvõttu, mis kujunes väga tasavägiseks. 
 
Eesti Aerutamisföderatsiooni süstaslaalomi eest vastutava juhatuse liikme Siim Peetrise sõnul on slaalomi areng viimase paari aasta jooksul olnud muljetavaldav. "Mis peamine – noorte arv on kõvasti kasvanud ja samuti ka tase. Siinkohal peab suure kiituse andma treeneritele ja vabatahtlikele, kes kõik on panustanud treeningkohtade ehitusse, trennide andmisele ja võistluste korraldamisse.  Vaade tulevikku paistab helge ja ilmselt ei lähe enam palju aastaid, kui Eesti saab süstaslaalomi maailmas teada-tuntud riigiks," lisab Peetris vihjates LA 2028 olümpiamängudele. 
 
Eesti Aerutamisföderatsioon
Süstaslaalomi klubi Pirita
Sindi Aerutamisklubi

Tulemused: PDF
Triin Leetmaa pildid

Foto: Triin Leetmaa
https://photos.google.com/share/AF1QipOF-l65ltRDBV0LbBlY3_VcrpD0dcDzpBxqJOJvnCKeiXByPOFdnCwr_8M6WTZyYw?key=V2t6Q09pSXdTamZSeUxkMnM5RVZEMWQ4V01Sa2NB

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi