BLOGI:

Blogid

26/03/2011 12:15 SK Pirita Prahas

SK Pirita alustas reedel Praha slaalomilaagrit. Kohalejõudmine ei sujunud siiski päris ladusalt: 200 km enne Varssavit pidime tund aega järjekorras ootama (maanteel!). Mis selle põhjuseks oli, ei saanudki teada, sest kui liikuma saime, ei olnud midagi näha, mis selle ootamise põhjustas. Kohale jõudes oli ilm suurepärane: 16 kraadi sooja ja aeg-ajalt paistis ka päike.

Esimene trenn oli huvitav. Vett on veidi vähem kui eelmisel aastal ja raja alumine osa selle tõttu veidi raskem. Olden on väga tubli. Esimesel päeval tõsist trenni ei teinud vaid lihtsalt proovisime erinevaid väravakombinatsioone eesmärgiga tekitada paaditunnetust. Olden tegi kõik kaasa, ka need, mis praegu veel tema jaoks ilmselgelt üle jõu käisid. Aga eelmise aasta jõekogemus ja basseinitrenn on ära tasunud - vaid üks ümberminek. Aga selle eest korralik. Mulle paistis, et ümbermineku käigus kaotas Olden aeru, tegelikult jäi see tal kuidagi enda alla, nii, et ta seda kätte ei saanud (rada on kohati üsna madal), ja tundus, et kohe läheb jamaks, ehk ujumiseks. Aga ei. Olden ei kavatsenudki välja ronida vaid proovis kätega eskimot teha. Selle käigus sõitis ta järgmisest astangust alla ja põhimõtteliselt otse Marcisele sülle. Kasutas Marcise süsta enese püsti keeramiseks ja trenn jätkus. Minul "õnnestus" ühte väravat võttes peaaegu auku sõita ja põll maha saada.

Täna hommikul, nagu lubatud ca 6-7 kraadi, õnneks veel ei saja. Teine trenn 15 minuti pärast.Kommentaarid: (1)

26.03.11 12:22 - Olden

Mis siis ikka. Poola OLI kole koht. Esmamulje Prahast on lõbus. Vesi on jahe, kuid magusa maitsega. Aeg on siin pooleldi seisma jäänud ja tulijad kogugu sularaha. Trenni algul tekkis mõte midagi kerget teha ja otse alla sõita - ei olnud hea mõte (Tarmo hoiatas et ei ole kerge:D) Ja nüüd 10 min pärast trenni...


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda