BLOGI:
www.AUTOvaruosadonline.Ee

Avaleht

Alustame süstaslaalomi treeningutega Rae vallas!Alustame süstaslaalomi treeningutega.

Süstaslaalom on olümpiaala, milles võisteldakse jõele (või kanalile) märgitud raja võimalikult kiires ja veatus läbimises. Rada tähistatakse vee kohale riputatavate postide, mida nimetatakse väravateks, abil, mis tuleb läbida etteantud järjekorras, ilma väravaposte puutumata.

Trenni ootame 7-15 aastaseid lapsi ja noori kes ei karda vett. Trennid hakkavad toimuma erinevatel Rae valla veekogudel (Vaskjalas, Lagedil, Peetris).
Juhendajateks Siim Peetris (EOK aerutamise treener tase 4), Tarmo Peiker (11-kordne Eesti meister süstaslaalomis) ja teised kogenud slalomistid.

Lisainfoks kirjuta trenn@skpirita.ee või helista 53627418.Alustame süstaslaalomi treeningutega Rae vallas!
Loe edasi… 
Möödunud pühapäeval toimusid Valmieras, Koiva jõel, Eesti meistrivõistlused süstaslaalomis. Kuigi Sindi paisu asemel rajatud kärestik on juba süsta ja kanuuga sõidetav, ei ole seal veel võistluste ja treeningute läbiviimiseks vajalikke väravaid. Seetõttu peeti võistlused jätkuvalt lõunanaabrite juures, kus on keset Valmiera linna ehitatud selleks spetsiaalne rada. Slalomistid ootavad pikisilmi, mil saaks taas Eestimaa pinnal mõõtu võtta.
Loe edasi…  Uudiste arhiiv Uudiste arhiiv

Blogi: